Bioinfobank: Zapalą marihuanę?

Bioinfobank: Zapalą marihuanę? (© Tomasz Gola)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niecodzienny eksperyment chce przeprowadzić poznańska jednostka naukowa BioInfoBank. Instytut szuka testerów, bo zamierza przeprowadzić szereg badań z zakresu neuropsycho­lo­gii na grupie wieloletnich palaczy marihuany. Potrzebnych będzie od 1 tys. do 10 tys. królików doświadczalnych.

BioInfoBank: Firma z Poznania szuka testerów marihuany!


Wszystko wskazuje na to, że eksperyment BioInfoBank ruszy jeszcze w tym roku. Palenie marihuany ma być legalne, ponieważ będzie ono potraktowane jako eksperyment naukowy, który ma pokazać, jak narkotyk wpływa na funkcje poznawcze ludzkiego mózgu, sprawność intelektualną i funkcje społeczne.

BioInfoBank: Zgoda na palenie


Co ciekawe, projekt został już zaakceptowany przez Komisję Bioetyczną działającą przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, przeciwwskazań w przeprowadzeniu eksperymentu nie widzi także Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Instytut zapowiada poszukiwanie co najmniej tysiąca osób, które mają co najmniej 30 lat i od dawna palą marihuanę. Jednak ta liczba, w zależności od zapotrzebowania na "króliki doświadczalne" może się zwiększyć nawet do 10 tysięcy! Wszyscy uczestnicy eksperymentu mają być pod stałą opieką lekarzy i przejdą odpowiednie badania.

BioInfoBank: Prosimy o cierpliwość


- Prosimy o cierpliwość zarówno osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniach, jak i przedstawicieli mediów. Wszystkie informacje na temat projektu będą podane do publicznej wiadomości.Ogłoszenie naboru już wkrótce. - napisali na swoim facebookowym profilu przedstawiciele BioInfoBank Institute.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tomasz h (gość)

Witam popieram akcje a ja jestem idealnym kandydatem pale od 20lat codziennie i chetnie bym sie przebadał ,by powiedzieć dzieciom czy warto?teraz mam 38 i niewiem...

Artur (gość)

Witam w imie nauki i dobra wszystkich palaczy zglaszam sie na eksperyment nr kontaktowy 572878637

FTS (gość)

Haha co za brednie = dajemy za darmo a wy sie sami zgloscie my zrobimy liste uzaleznionych ... :D LOL FTS