Bohater roku to plebiscyt portalu internetowego naszemiasto.pl i "Polski Głosu Wielkopolskiego" zainspirowany wydarzeniami w Wielkopolsce. Jego celem jest pokazanie bohaterów niecodziennych sytuacji, o których mówił ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bohater roku to plebiscyt portalu internetowego naszemiasto.pl i "Polski Głosu Wielkopolskiego" zainspirowany wydarzeniami w Wielkopolsce. Jego celem jest pokazanie bohaterów niecodziennych sytuacji, o których mówił cały region.

Na stronach naszegomiasta.pl i "Polski Głosu Wielkopolskiego" wciąż znajdujemy informacje o ludziach, którzy sprawili, że innym żyje się lepiej, lub którzy uratowali czyjeś życie.

Pod koniec każdego miesiąca kolegium redakcyjne złożone z pracowników naszegomiasta.pl i redaktora naczelnego "Polski Głosu Wielkopolskiego" wybierać będzie spośród nominowanych jedną osobę lub grupę zasługującą na miano np. Bohatera Stycznia.

Na koniec roku, w trakcie dwutygodniowego plebiscytu internauci oraz Czytelnicy "Polski Głosu Wielkopolskiego" zadecydują swoimi głosami, który ze "Wspaniałej 12" dostanie tytuł "Bohatera Roku 2009".


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

obserwuje sondaż od kilku dni i jeszcze wczoraj DOROTA ZIMNIAK na którą glosowałam miała 22% czy ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe żeby dziasiaj miała tylko 18% ? TO ZWYKŁA MANIPULACJA REDAKCJI !
Spaleniak cóż to za bohater ? jaka to największa biblioteka w mieście ? Czy osobiście uratował jakiś tom ? zrobił cos wyjątkowego ? jak można porównywać go z prawdziwymi bohaterami ! WSTYDU NIE MACIE !!!!