Bójka na Szkolnej Bójka na Szkolnej

Bójka na Szkolnej (© mat. policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Chcieli zatrzymać sklepowego złodzieja, a skończyło się na... Poważna bójka na Szkolnej - w pobliżu Starego Rynku - została zarejestrowana przez kamery miejskiego monitoringu.

Bójka na Szkolnej: Chcieli zatrzymać złodzieja, skończyło się na...


Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ul. Szkolnej. - Klient wziął z półki kanapkę, słodycze i owoce. Nie płacąc wyszedł ze sklepu. Zareagowała ekspedientka, która próbowała zatrzymać złodzieja. Wtedy mężczyzna uderzył ją i wyszedł - relacjonuje Dawid Marciniak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Świadkami całej sytuacji byli mężczyźni, którzy stali koło sklepu. Gdy próbowali zatrzymać złodzieja, doszło do poważnej bójki z jego kolegami, którzy znajdowali się w pobliżu.

ZOBACZ TEŻ: Bójka na Starym Rynku. Uderzył nastolatka, bo... ten spojrzał na niego krzywo

Policjanci, którzy dotarli na miejsce, zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 26 do 28 lat. Wszyscy byli pijani. Wszyscy to też mieszkańcy Poznania.

- Cała trójka podejrzana jest o udział w bójce, zaś prowodyr całego zajścia dodatkowo o kradzież rozbójniczą. Grozi mu do 10 lat więzienia. Pozostali mogą spędzić za kratkami do 3 lat - kończy Dawid Marciniak.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Kryminalne

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

xxx (gość)

To co zrobić z gnojami, które bezczelnie wynoszą towar sklepowy bez zapłaty? Złapać za rączkę i grzecznie czekać z nim na policję?

hejter (gość)

No tak, ale wojewoda nie jest wybierany w wyborach tylko mianowany przez premiera...

W.W. (gość)

Pytanie - czy wojewoda zamknie Starty Rynek, jak to robi z trybuną na stadionie? Jeżeli nie to znaczy, że to zamykanie stadionów jest debilne i złośliwe, a Wojewoda powinien dostać za to rachunek podczas najbliższych wyborów.