W środę rozpoczęła się rejestracja na poznańską edycję Boot Camp - intensywnego treningu, podczas którego można spalić nawet tysiąc kalorii.

Boot Camp oparty jest na programie treningowym armii amerykańskiej - ma na celu przede wszystkim zwiększenie siły i sprawności fizycznej.

- Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zajęciach mogą się spodziewać dużej ilości pompek, brzuszków, wypadów oraz czołgania - jak na prawdziwych żołnierzy przystało! - informują organizatorzy poznańskiego treningu Boot Camp. - Zajęcia odbywają się w grupach, dzięki czemu możemy liczyć na wsparcie i motywację do ćwiczeń. Zdaniem trenerów podczas godzinnego treningu Boot Camp można spalić nawet 1000 kalorii!

Boot Camp w Poznaniu - trening z cyklu Trenuj.Odkrywaj.Merrell. - odbędzie się 5 września o godz. 10 w parku przy Starym Browarze. Szczegóły dotyczące treningu znajdują się na profilu Merrell na Facebooku

Trening, składający się z ćwiczeń o różnym stopniu trudności - tak żeby nawet początkujący mogli z niego skorzystać - będą prowadzić profesjonalni instruktorzy z grupy Boot Camp Polska.

Zgłoszenia należy wysłać na adres treningi@merrell.com.pl. W zgłoszeniu powinny być podane imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz informacja o uprawianych sportach.

Trzeba się śpieszyć, bo limit uczestników jest niewielki! Trening jest bezpłatny.

Zobacz ćwiczenia na płaski brzuch


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

Komentarze (0)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!