Browar Fortuna z medalem World Beer Cup 2014 za Komes Porter Bałtycki Browar Fortuna z medalem World Beer Cup 2014 za Komes Porter Bałtycki

Browar Fortuna z medalem World Beer Cup 2014 za Komes Porter Bałtycki (© facebook.com/browarfortuna)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komes Porter Bałtycki - piwo produkowane przez Browar Fortuna Miłosław - zostało nagrodzone brązowym medalem na World Beer Cup 2014. Dodajmy, że to jedyne piwo z Polski które znalazło uhonorowane na tej amerykańskiej "Olimpiadzie Piwnej".

Browar Fortuna z medalem World Beer Cup 2014


Odbywający się na początku kwietnia w Denver (USA) to największy i najbardziej prestiżowy konkurs piwny na świecie. W tym roku do zawodów zgłoszonych zostało ponad 4,5 tysiąca piw z 1 403 browarów z 58 krajów.

Nasz Komes Porter Bałtycki - piwo produkowane przez Browar Fortuna Miłosław - otrzymał brązowy medal w jako jeden z najlepszych porterów bałtyckich na świecie. Wcześniej ciemny Komes zwyciężył w swojej kategorii na European Beer Star 2013.

Browar Fortuna Miłosław - czytaj i oglądaj więcej

Skomentuj:

Browar Fortuna z medalem World Beer Cup 2014 za Komes Porter BałtyckiZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wydarzenia Gospodarcze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!