(© materiały organizatorów)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na piątkowy wieczór polecamy dawkę brudnego, punk rockowego i garażowego grania. To nie będzie koncert dla grzecznych dziewczynek! Od 19:00 pod Minogą Szajba i All Wheel Drive.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

SZAJBA to projekt muzyków od wielu lat związanych z poznańską sceną. W skład tria wchodzą: na gitarze basowej - Sebastian Dolata (wcześniej m.in. DUMP, RAS, BLIMP), na perkusji - Makary (syn Sebastiana) i Piotr "Bulwa" Bielewski (HCP, Apatia, Shitface) - na gitarze.

Ciekawe jest połączenie dwóch generacji muzycznych - Sebastian i Piotr rozpoczynali swoje przygody muzyczne ponad 20 lat temu, gdy Makarego (17 lat) nie było jeszcze na świecie. Daje to bardzo interesującą mieszankę.

Gitarowa i melodyjna muzyka odwołująca się do amerykańskiego garażowego grania oraz publicystyczne teksty osadzone w polskiej rzeczywistości to wizytówka zespołu.
All Wheel Drive to melodyjny hc/punk w krystalicznie czystej postaci. W składzie gitarzysta Pain Runs Deep, perkusista Apatii, były wokalista W Sekund 5 oraz gitarzysta Next Victim. Niesamowita mieszanka energii i wrażliwości. Na swoim koncie mają Demo wydane w 2007 roku i debiutancką płytę wydaną przez NoPasaran - "Wszyscy Koło Jechać", Koncert AWD będzie ostatnim w obecnym składzie (odchodzi gitarzysta Plooton).

All Wheel Drive: www.wszyscykolojechac.comCo? Gdzie? Kiedy? ...i za ile?
Koncert All Wheel Drive i Szajba
Klub pod Minogą
ul. F. Nowowiejskiego 8
piątek, 27 stycznia, godz. 19:00
Bilety: 10 zł

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!