Kiedyś popełniłem tekst, który kończyłem zdaniem o marzeniu ściętej głowy, czyli zadowolonej ekspedientce w markecie. Ostatnio w takim sklepie spotkałem rozmawiającego przez komórkę pracownika, który tłumaczył ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kiedyś popełniłem tekst, który kończyłem zdaniem o marzeniu ściętej głowy, czyli zadowolonej ekspedientce w markecie.

Ostatnio w takim sklepie spotkałem rozmawiającego przez komórkę pracownika, który tłumaczył znajomemu, że nie ma go o co pytać, bo wszystkich jego znajomych zwolnilli z pracy. Marzenie, że w sklepach śremian nie liczących każdego grosza będą obsługiwać zadowoleni z życia sprzedawcy nie zdąży się spełnić, bo jak to mówię - dopiero co zaczęło nas stać na starą biedę - a już mamy nową. I wygląda, że znowu obronną ręką wyjdą z tej biedy tylko ci co są blisko władzy.

Jak zauważył włodarz jednej gminy: największym pracodawcą w regionie jest samorząd. Odkąd odlewnia zaczęła upadać - wypada dodać. Nic dziwnego, że ostatnio banki zamiast firmom, oferują kredyty tylko dla nauczycieli, bo zakładają, że tych nikt nie zwolni. Tylko czekać podobnych dla urzędników. Co nie sieją nie orzą, a zbierają. Zupełnie, jak ci co świat wpędzili w kryzys.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!