Były wiceminister MSWiA strzelał z samochodu Były wiceminister MSWiA strzelał z samochodu

Pod Nowym Tomyślem doszło do strzelaniny (© Archiwum NM)

W nocy z niedzieli na poniedziałek w okolicach Nowego Tomyśla doszło do strzelaniny i policyjnego pościgu. Zbigniew R. - były wiceminister uciekał przed policją i strzelał z samochodu. Został zatrzymany.

39-letni mężczyzna wracał do domu w Łomnicy. W pewnym momencie miał otworzyć okna w samochodzie i zacząć strzelać.

Radiowóz był akurat w pobliżu. Zbigniew R. widząc policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu zatrzymano go w pobliżu wjazdu na autostradę pod Nowym Tomyślem. Byłego wiceministra przewieziono do szpitala. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu.

Noc Zbigniew R. spędził w komendzie policji w Nowym Tomyślu. Dziś usłyszy zarzuty.

Zbigniew R. od maja do sierpnia 2007 roku był wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Jako zastępca Janusza Kaczmarka odpowiadał między innymi za policję, straż graniczną i Biuro Ochrony Rządu.CZYTAJ WIĘCEJ NA STRONIE NOWYTOMYŚL.NASZEMIASTO.PL

Skomentuj:
Były wiceminister uciekał przed policją i strzelał - Pijany Zbigniew R. zatrzymanyZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

k. (gość)

Koszmar z tymi politykami ! I na kogo tu głosować , dla nich to tylko sposób na życie a my przy naszych szarych pensji ciułamy a im szajba odbija z napływu gotówki !