(© Fot. Grzegorz Dembinski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

11 lutego po raz pierwszy w Poznaniu odbędzie się casting do programu "Bitwa na głosy 2". Swój zespół w stolicy Wielkopolski kompletować będzie raper Mezo.

Casting do zespołu Mezo odbędzie się 11 lutego na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej. Mezo na utalentowanych młodych Wielkopolan czekać będzie od godz. 9.00. Przesłuchania odbywać się będą pod trybuną nr 1. Uczestnicy castingu zobowiązani są do przygotowania kilku różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jednej w języku angielskim.

Zobacz też: Bosacki i Mezo na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA]


Jak podaje "Super Express", który powołuje się na "Fakt", Mezo za występ w programie ma otrzymać 80 tys. zł.

Kolejna edycja "Bitwy na głosy" odbędzie się na początku marca. W programie rywalizować będą ze sobą drużyny Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej, Kamila Bednarka, Natalii i Pauliny Przybysz, Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej i Mezo.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czaarodziej (gość)

Myślałem że mezo majonezo szuka przeciwników do walki mma, czy czegoś w tym stylu! Chciałem się już zgłosić ,a tu jakieś śpiewanie. Nikt mu ryja nie obije i nadal będzie nagrywał te hiphopolo dla gimnazjalistek. Porażka k.rwa!!