Czerwcowy casting do "Trudnych spraw" oraz podobnych produkcji - "Dlaczego ja?" i "Pamiętników z wakacji" cieszył się w Poznaniu ogromną popularnością. Producenci wracają do Poznania i 26 sierpnia przesłuchają kolejnych chętnych.

Producentów zaskoczyła ilość osób, która przyszła na casting do "Trudnych spraw" w czerwcu. Postanowili wrócić do Poznania.

Casting odbędzie się 26 sierpnia w Hotelu Gaja przy ul. Gajowej 12 w godzina 10-17. Mogą wziąć w nim udział jedynie osoby, które nie brały udziału w poprzednich castingach do programów "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?" i "Pamiętniki z wakacji", chyba że od tego czasu minęło więcej niż dwa lata.Jak wyglądają stawki za udział w serialach paradokumentalnych? Według "Gazety Wrocławskiej" - za główną rolę w "Trudnych sprawach" można zarobić 360 zł, za występ w jednej scenie - 40 zł, natomiast za dzień zdjęciowy w serialu "Dzień, który zmienił moje życie" można dostać 120 zł (wszystkie to kwoty netto - czyli "na rękę").

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lumos (gość)

360 zł za robienie z siebie kretyna przed kamerą w programie, który nie posiada ani grama fabuły? Dziękuję bardzo za takie coś...