Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 22 osoby zamieszane w działalność zorganizowanej grupy handlarzy narkotyków

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 22 osoby zamieszane w działalność zorganizowanej grupy handlarzy narkotyków (© Marcin Obara/Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

22 osoby zamieszane w działalność zorganizowanej grupy handlarzy narkotyków zatrzymali policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Podejrzani wywodzący się z podpoznańskich miejscowości wprowadzali do obrotu hurtowe ilości narkotyków - poinformowała policja.

Podejrzani wywodzą się z Buku, Opalenicy oraz okolicznych miejscowości. Zdaniem śledczych, są odpowiedzialni za handel marihuaną, amfetaminą, ekstazy a nawet kokainą. W ciągu tygodnia potrafili sprzedać osobom zażywającym nawet kilogram różnych narkotyków.

W ręce policjantów wpadli dwaj bracia Jacek H. i Andrzej H. uznawani za liderów grupy oraz ich najbliżsi współpracownicy - Dorniks, Flaber itp. Jak mówią policjanci, grupa opanowała teren kilku powiatów. Skorzystali również z okazji, kiedy jeden ze znajomych uruchomił legalny wówczas sklep z dopalaczami. Policjanci podejrzewają, że spod lady handlowano również narkotykami.

Zobacz także:
Rekordowy przemyt narkotyków [WIDEO]
Więcej filmów w serwisie Głos.TV:

Kat z pręgierza stracił głowę

Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Piły

Hardcorowy koksu odwiedził Poznań

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tolek (gość)

Takie pokrętne myślenie wskazuje,żeś czlowieku już porządnie uzależniony, i z pewnością z twoją glową coś nie halo,/zgloś sie na odwyk,kiedy jeszcze odrobinę myślisz,bo wkrótce wcale już nie będziesz myślal,ewentualnie -jak by tu się naćpać! :( :( :(

spożywca (gość)

Sklep odprowadziłby podatek, my byśmy sobie siedzieli na działce w dobrych humorach, nikogo nie bulwersując. Nie chcę ukraść. Chcę kupić i oddać państwu część moich pieniędzy.
Dlaczego nie mogę spożywać, skoro nikomu nie stanie się krzywda...