(© mat. prasowe)

9. edycja Celebration Fashion Festival zbliża się wielkimi krokami.

W piątek, 4 września, dobędzie się kolejna, dziewiąta edycja imprezy Celebration Fashion Festival. To wyjątkowe wydarzenie mające na celu przybliżenie słonecznej i letniej strony mody.

Będzie jak zawsze międzynarodowo i luksusowo. Uczestnicy przeniosą się na słoneczną, gorąca Ibizę. Celebration Fashion Festival poświęcone jest modzie w Polsce i skierowana jest do tych, którzy kształtują odzieżowy gust Polaków, czyli zarówno projektantów, jak i stylistów i bloggerów oraz pasjonatów mody.

W najbliższej edycji wezmą udział zagraniczni goście przedstawiciele m.in. takich marek jak Studio Matylda Fashion Design (Malmo, Szwecja),Agnès Wuyam vêtements (Paryż, Francja), Wasilewicz Beata (USA). Nie zabraknie Evy Minge, czy Marielli Rosati.

Impreza odbędzie się w piątek, 4 września, w klubie Pacha. początek o godz. 21.30. Szczegóły TUTAJ

Imprezy w Poznaniu: czytaj więcej TUTAJ


Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!