Twórcze Targowisko - jeden z projektów realizowanych w ramach projektu Centrum Warte Poznania - to uliczne spotkania z rękodziełem. Pierwsze odbędzie się w sobotę, 10 maja od 11:00 do 17:00 na ulicy Żydowskiej w Poznaniu.

Centrum Warte Poznania: Poznaj Twórcze Targowisko


Dzięki dofinansowaniu z programu Centrum Warte Poznania odbędzie się 15 darmowych warsztatów różnego rodzaju rękodzieła dla ok. 160 osób. Podczas Twórczego Targowiska będzie można spróbować swoich sił zarówno w tradycyjnych formach, jak przędzenie, ale nie tylko...

Osoby, które niekoniecznie chcą coś zrobić same, ale cenią ręcznie wykonane przedmioty, będą mogły kupić coś na stoiskach ponad 20 wystawców.

Będzie biżuteria, odzież, akcesoria, zabawki, czy elementy wyposażenie wnętrz.


Zobacz więcej: Poznańskie rękodzieło


Twórcze Targowisko


sobota, 10 maja od 11:00 do 17:00
ul. Żydowska (od Starego Rynku do ul. Dominikańskiej)

więcej informacji na facebook.com/targowiskotworcze

Centrum Warte Poznania: Poznaj Twórcze Targowisko. Jak Wam się podoba projekt?Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Zmieniamy miasto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!