W sobotę w Multikinie Malta Poznań odbyła się - z udziałem między innymi Jana Nowickiego i Cezarego Pazury - premiera filmu "Sztos 2".

Spotkanie z aktorami odbyło się przez rozpoczęciem pokazu premierowaego w Galerii Malta (poziom 0). Rozmowę z gwiazdami oglądały tłumy poznaniaków. Premierowy wieczór rozpocznie krótki wywiad z gwiazdami. Chętni będą mogli zdobyć autograf od przybyłych gości.

Zobacz też: Jubileusz Cezarego Pzury w poznańskiej Arenie

Znani i lubiani aktorzy dzielili się z publicznością historiami z planu filmowego. Pazura opowiadał, jak musiał kupić sztuczny śnieg, bo prawdziwego, niestety, na planie zdjęciowym nie było.

Sztos 2 to komedia, stanowiąca kontynuację filmu Olafa Lubaszenki z końca ubiegłego wieku. Są chłopaki, jest zabawa i przekręt stulecia... Jest też podryw na dużego fiata... No i oczywiście plejada gwiazd.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!