"Cześć! Jestem Adrian i jestem fotografem. Niektórzy mogą mnie kojarzyć z działań Pix.house. Planuję stworzyć cykl zdjęć - portretów ludzi i miejsc z kilku dzielnic Poznania, który ukaże się w Głos Wielkopolski" - apeluje Adrian Wykrota, nasz fotoreporter, fotografik, współzałożyciel galerii fotografii Pix.house.

"Interesują mnie prawdziwi, piękni (wewnętrznie) ludzie z charakterem i swoją pasją. Masz cztery psy i dwa koty? Jeździsz na desce w dużym pokoju? Super - napisz do mnie. Jeżeli macie też jakieś miejsca - mniej i bardziej znane, które koniecznie trzeba pokazać w takim cyklu - dajcie też znać" - napisał w grupie Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka. - Zaczynam od Jeżyc, bo lubię i tutaj od pewnego czasu mam swoją pracownię.

Jeśli chcecie stać się częścią opowieści o Poznaniu, macie do opowiedzenia ciekawą historię, lubicie miejsce, w którym mieszkacie - piszcie na adres a.wykrota@glos.com.

Prace Adriana Wykroty można z kolei zobaczyć na stronie http://adrianwykrota.com i w naszej

GALERII***
"Trzeba umieć to złapać i zatrzymać w kadrach". Sensualne zdjęcia kobiet i zakochanych par


POLECAMY:
Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!