Zdobywca Grammy i popularny nad Wisłą trębacz w październiku zagra koncerty w pięciu miastach.

Od czasu wydania albumu "When I Fall In Love" z 2004 roku, Chris Botti został jednym z najbardziej docenianych amerykańskich instrumentalistów. Przekonał do siebie odbiorców zwykle zarezerwowanych dla muzyki popowej, a jego niesłabnąca popularność doprowadziło go do zdobycia kilku złotych i platynowych płyt.

Grając trasy koncertowe po całym świecie i sprzedając ponad cztery miliony albumów, znalazł najlepszą dla siebie formę twórczej ekspresji, która rozpoczyna się w jazzie i rozszerza się poza granice pojedynczego gatunku.

W ciągu ostatnich trzech dekad Botti nagrywał i występował z najlepszymi, w tym ze: Stingiem, Lady Gagą, Michael'em Bublé, Paul'em Simon'em, Steven'em Tyler'em czy Frankiem Sinatrą, mając przy tym okazje odwiedzić najbardziej prestiżowych sceny świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl do Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech.

Chris Botti koncerty w Polsce - bilety


- 25 października - Łódź, Wytwórnia (bilety od 209 do 299 zł)
- 26 października - Poznań, Sala Ziemi (od 179 do 299 zł)
- 27 października - Wrocław, Hala Stulecia (od 129 do 249 zł)
- 30 października - Kraków, ICE (od 179 do 299 zł)
- 31 października - Warszawa, Torwar (od 129 do 299 zł)

Bilety dostępne są na stronie livenation.pl

Piotr Łyszkiewicz: Urszula Dudziak to absolutna idolka Dianne Reeves

Dzień Dobry TVN/x-news

Koncerty w Polsce

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

E.H.Ł (gość)

W 2005 R. SZŁAM W PIELGRZYMCE DO CZĘSTOCHOWY DLA MĘŻCZYZNY KTÓRY W NAZWISKU MA LITERĘ B. BĘDĄC U SIÓSTR W CZĘSTOCHOWIE W OCZY MOJE WPADŁ OBRAZEK OSTATNIA WIECZERZA WZIĘŁAM GO ZA POZWOLENIEM SIÓSTR. PO TRZECH LATACH ZOBACZYŁAM ZE DRUGA STRONA OBRAZECZKA OD KLEJA SIĘ ODERWAŁAM I ZOBACZYŁAM NAPIS BASETI U.S.A. PIELGRZYMKA WYCHODZI Z POD KOŚCIOŁA UL ŁĄKOWEJ MOŻE WIARA POMOGŁA . BO CHRIS BOTTI PRZYJEŻDZA DO ŁODZI DO KLUBU WYTWÓRNIA NA UL. ŁĄKOWĄ29. TO JA MAM NAGRANY KONCERT Z WŁOCH . NIE MAM TYLE PIENIĘDZY ZEBY JECHAĆ DO U.S.A ON PRZYJEDZIE DO ŁODZI BARDZO CIESZE SIĘ.
.. .

EWA HANNA Ł. (gość)

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ. JAKO MŁODZIUTKA KOBIETA SLUBOWAŁAM ,MIAŁAM KRZYZYK NA SZYJI I MIAŁ PRZYJSC SKRZYPEK Z TEATRU WIELKIEGO I ZAGRAĆ AVE MARIA. ZJAWIŁ SIĘ TRĘBACZ I ZAGRAŁ AVE MARIA. TAKĄ NIESPODZIANKE DOSTAŁAM W DNIU ŚLUBU .GDY PO RAZ PIERWSZY ZOBACZYŁAM I USŁYSZAŁAM PANA CHRISA BOTTIEGO W MIESZKANIU WSTAŁAM I ZROBIŁAM BRAWA NA STOJĄCO.WYPŁYNĘLO TO Z SERCA POMYŚLAŁAM MOŻE PRZYJECHAŁBYS DO POLSKI I DOTKNĘŁAM EKRANU. MOŻE MYŚLĄ ŚCIĄGNĘŁAM GO . MA OIĘKNE IMIE. Z CAŁĄ PEWNOŚCIA KUPIĘ BILET NA JEGO KONCERT. POZDRAWIAM GO SERDECZNIE I DZIĘKUJĘ ŻE MOJE MARZENIE SPEŁNIŁ