Pamiętacie kultową scenę z filmu "American Beauty"? Dla Carey Fruth stała się ona inspiracją do stworzenia cyklu zdjęć, przedstawiających prawdziwe amerykańskie piękno.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Film "American Beauty" swoją premierę miał już 16 lat temu. Zdobył 5 Oscarów, m.in. za najlepszy film, najlepszą rolę męską (Kevin Spacey) i najlepszy oryginalny scenariusz. Do kanonu przeszła scena, w której główny bohater wyobraża sobie nagą Angelę (Mena Suvari), skąpaną w płatkach róż (możecie to zobaczyć na ostatnim zdjęciu w galerii). Carey Fruth postanowiła wykorzystać ten motyw, pokazując na zdjęciach, jak wygląda współczesne amerykańskie piękno.

Carey Fruth to artystka pochodząca z San Francisco. Obecnie pracuje dla Shameless Photography, gdzie pokazuje modelki w stylu retro oraz pin up. Więcej prac Carey znajdziecie na jej stronie internetowej: www.careyfruthphotography.com


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lonia (gość)

No tak też przypuszczałem. Tak wygląda jak na zdjęciu nr. 4 Dokładnie tak. Chociaż 7ą tez może być. O kuna !!!!!! Ma te możliwości. Oj , ma