Ciężarna z Łazarza codziennie pije alkohol. Policja: to nie przestępstwo.. Ciężarna z Łazarza codziennie pije alkohol. Policja: to nie przestępstwo..

(© archiwum Polska Press Grupy)

Na poznańskim Łazarzu mieszkańcy codziennie widują młodą ciężarną kobietę. Przyszła matka codziennie pije alkohol. Gdy kobieta upija się do nieprzytomności, policja... ma związane ręce.

Niespełna 30-letnia kobieta, która jest w ósmym miesiącu ciąży. Dała się już poznać zarówno policji, jak i straży miejskiej. Kobieta bywa pijana do tego stopnia, że konieczna jest interwencja lekarska. Kilka razy lądowała w szpitalu. Po wytrzeźwieniu wychodziła bez żadnych konsekwencji.Źródło: tvn24/x-news


- W jej sprawie interweniowaliśmy dwukrotnie. Za pierwszym razem nie była pijana. Niestety dwa dni później strażnicy zastali ją w stanie całkowitego upojenia alkoholowego. Wezwaliśmy karetkę pogotowia; została przekazana do szpitala - rzecznik poznańskiej straży miejskiej, Przemysław Piwecki.

- W stosunku do tej kobiety nie było możliwe podejmowanie żadnych działań o charakterze prawnym, ponieważ w jej zachowaniu nie zostało stwierdzone przestępstwo - tłumaczy Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE: Kryminalny Poznań, czyli ciemna strona naszego miastaZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!