Cmentarz na Miłostowie upodobały sobie dziki. Locha z małymi warchlakami zagnieździła się między grobami. Wszyscy, którzy wybierają się na cmentarz, powinni uważać. Zaniepokojona zwierzyna może zaatakować.

Dziki biegają po całym cmentarzu. Legowisko urządziły sobie w dole między grobami. Samica z młodymi może być bardzo niebezpieczna.

Zobacz też: Cmentarz na Miłostowie w śniegu [ZDJĘCIA]

– Dlatego też prosimy odwiedzających groby najbliższych o zachowanie szczególnej ostrożności – apeluje Piotr Szlingiert, prezes spółdzielni Universum, która zawiaduje cmentarzami na Miłostowie i Junikowie.

Spółdzielnia powiadomiła poznański Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa, którego pracownicy dwukrotnie bezskutecznie próbowali uśpić lochę. Strzykawka nie pokonała szczeciny, twardej skóry i grubej warstwy tłuszczu. Lochę z małymi udało się jednak przegonić z cmentarza. Niestety, wróciła.

Problem może okazać się trudniejszy do rozwiązania niż się dotąd wydawało, bowiem w pobliżu cmentarza widziano drugą parę dzików, które mogą mieć potomstwo. Być może trzeba będzie zwierzęta zastrzelić.

Skomentuj:

Cmentarz na Miłostowie - Uważajcie na dziki! [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gnostic (gość) (1982)

Reinkarnacja to nic pozytywnego. Trzeba zrobić wszystko by jej uniknąć. Nie warto ponownie wracać do więzienia złego Demiurga.