Cmentarze w Poznaniu. Na Junikowie i Miłostowie spółdzielnia Universum, która zarządza największymi poznańskimi cmentarzami, montuje nowe ławeczki. Zobacz zdjęcia.

Miłostowo i Junikowo to ogromne nekropolie. Choć można na nie wejść z kilku stron, to jednak by dojść do kilku grobów często trzeba pokonać dość długie odległości.

Zobacz też: Cmentarze w Poznaniu - Życie Poznania toczy się... na nekropoliach, których już nie ma

- Dlatego z myślą o odwiedzających, szczególnie osobach starszych, na obu cmentarzach montujemy ławki – mówi Leszek Grabarski ze spółdzielni Universum, która zarządza największymi poznańskimi cmentarzami. Można wówczas sobie usiąść i odpocząć, porozmawiać ze znajomymi, innymi osobami, które przybyły odwiedzić groby.

- By jeszcze bardziej poprawić komfort wciąż montujemy nowe ławeczki – dodaje Leszek Grabarski. Wymieniane są również te starsze lub najbardziej zniszczone, tak by zapewnić jak największą wygodę i bezpieczeństwo na nich siadającym.

Skomentuj:

Cmentarze w Poznaniu - Nowe ławki na Miłostowie i Junikowie [ZDJĘCIA]
Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

babcia Pola (gość)

Brawo, jak dotąd, nie spotkałam na polskich cmentarzach ławek... Jednak w P. robi się cos dla żywych...