W mediach pojawiła się informacja, że w Poznaniu 8 lipca zagra zespół Jane’s Addiction. Informacji tej nie potwierdza jednak ani oficjalna strona zespołu, ani MTP, na terenie których koncert miałby się odbyć.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Informacja o tym, że kalifornijska grupa miałaby wystąpić w Poznaniu została podana w środę przez muzyczne serwisy internetowe i media lokalne.

Według tych informacji koncert ma się odbyć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 8 lipca. Niestety, ani oficjalna strona zespołu nie potwierdza takiej informacji, ani same MTP, które poinformowały nas o tym, że nie mają żadnej rezerwacji w tym terminie. Nieznany jest również organizator imprezy.

Zespół Jane’s Addiction obecnie szykuje się do trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych wraz z kapelą Nine Inch Nails. Co ciekawe, ten drugi zespół wystąpi w Poznaniu 23 czerwca w ramach festiwalu teatralnego Malta.

Być może rzeczywiście, przy tej okazji Jane’s Addiction mają również zamiar odwiedzić stolicę Wielkopolsk? Tego jednak nie potwierdzają żadne oficjalne komunikaty. 

Grupa Jane’s Addiction powstała w 1986 roku i mimo iż nagrała jedynie trzy albumy,
ma wielu wiernych fanów na całym świecie. Zespół często zmieniał skład osobowy i zawieszał działalność sceniczną. Ostatnio reaktywował się w oryginalnym składzie w październiku 2008 r.

20 kwietnia w sklepach pojawiło się czteropłytowe wydawnictwo „A Cabinet Of Curiosites”. Zawierać będzie 3 CD pełne rzadkich, wcześniej nie publikowanych utworów i coverów, film z koncertu w Los Angeles z grudnia 1990 roku i DVD z teledyskami i zapisem koncertu, który odbył się w Mediolanie.


Czytaj też:

Radiohead na Cytadeli!

Nine Inch Nails 23 czerwca w Poznaniu!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!