(© screen youtube)

Ten chłopiec nie miał szczęścia. 12-latek potknął się w muzeum i zrobił dziurę w obrazie barokowego malarza Paola Porpory.

W czasie zwierzania muzeum w Tajpej w Tajwanie jeden z chłopców miał wielkiego pecha. W czasie zwiedzania wystawy 12-latek nagle stracił równowagę i, żeby nie upaść, oparł się o obraz. Chłopiec zrobił w płótnie wartym 1,5 mln dolarów dziurę.

Zniszczony obraz to dzieło "Kwiaty" włoskiego barokowego malarza Paola Porpory. Obraz powstał około 1660 roku. Organizatorzy wystawy nie będą domagać się zadośćuczynienia od rodziców chłopca. Dzieło było ubezpieczone.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Zobacz też: Tak wygląda dziura w obrazie wartym 1,5 miliona dolarów po wpadce 12-latka

Źródło: CNN Newsource/x-news

Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tissol (gość)

A ja bym w zamian kazał mu porobić w muzeum za tragarza albo sprzątacza, inaczej zobaczy, że nic mu nie grozi i będzie próbował takie rzeczy robić specjalnie.

EOLSON

Widać że spasiony dzieciak miał załatwione zwolnienie w WFu i chodzi jak pokraka :)
Bezstresowo wychowywane pokolenie z nadwagą .. od kiedy to do muzeum wchodzi się z jakimś napojem w garści ?