We wszystkich gminach powiatu chodzieskiego wzrosła liczba mieszkańców. Tylko w Chodzieży utrzymuje się tendencja malejąca. W Chodzieży w 2008 roku urodziło się 209 dzieci – o dwoje więcej niż w roku 2007, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
We wszystkich gminach powiatu chodzieskiego wzrosła liczba mieszkańców. Tylko w Chodzieży utrzymuje się tendencja malejąca.
W Chodzieży w 2008 roku urodziło się 209 dzieci – o dwoje więcej niż w roku 2007, zmarło zaś 199 osób i było to o 7 więcej niż rok wcześniej. Okazało się także, że kolejny raz z rzędu w Chodzieży spadła liczba mieszkańców i choć jest to spadek niewielki, to jednak magiczna liczba 20 tysięcy ludności wciąż się oddala. Na koniec 2008 roku mieszkańców Chodzieży było 19 746 i było to o 35 osób mniej niż rok wcześniej i o 218 mniej niż na koniec roku 2007.
Okazuje się jednak, że w tym samym czasie przybywa mieszkańców w innych gminach. W Margoninie na przykład w ciągu ubiegłego roku liczba mieszkańców wzrosła o 12 osób. Trzeba też dodać, że rekordowy pod tym względem był rok 2007, bo wówczas liczba mieszkańców gminy wzrosła aż o 91; choć ten wzrost częściowo wynikał z tego, iż wiele osób, przy okazji wymiany dowodów osobistych, postanowiło uregulować swoje sprawy meldunkowe.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!