Cracovia - Lech Poznań 5:2. Pogrom Kolejorza pod Wawelem. Czy to koniec Skorży? [ZDJĘCIA]

SZKI
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ Anna Kaczmarz
Lecha Poznań leje każdy... Po czwartkowej porażce z FC Basel w Lidze Europy Kolejorz doznał blamażu pod Wawelem. Mistrz Polski przegrał z Cracovią aż 2:5. Wstyd!

Lech Poznań doznał zawstydzającej porażki w Krakowie. Spotkanie zaczęło się od dwóch fatalnych błędów poznańskiej defensywy, które wykorzystali Bartosz Kapustka i Deniss Rakels. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla gospodarzy dołożył z rzutu karnego Mateusz Cetnarski.

Po przerwie dwa razy dla Kolejorza trafił Kasper Hamalainen, ale gospodarze nie zamierzali spuszczać z tonu i także dołożyli dwie bramki. Macieja Gostomskiego pokonali Erik Jendrisek i Jakub Wójcicki.

Sytuacja Lecha Poznań w lidze jest dramatyczna. Mistrz Polski (!) zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Za dwa tygodnie Poznańska Lokomotywa zagra na Bułgarskiej z Ruchem Chorzów. Czy drużynę nadal będzie prowadził Maciej Skorża? Podobno poważnym kandydatem na nowego trenera Kolejorza jest Jan Urban. Czy to on zastąpi Skorżę? Przekonamy się lada dzień.

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!