Były wokalista Genesis, obecnie lider zespołu Stiltskin - Ray Wilson, wokalista TSA - Marek Piekarczyk, Gabriel Fleszar, Light Coorporation, Snowman i wielu innych artystów zagrają w niedzielę w czarnkowskim ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Były wokalista Genesis, obecnie lider zespołu Stiltskin - Ray Wilson, wokalista TSA - Marek Piekarczyk, Gabriel Fleszar, Light Coorporation, Snowman i wielu innych artystów zagrają w niedzielę w czarnkowskim amfiteatrze na koncercie dla 9-letniej Elizy Banickiej.

Dziewczynka choruje na Niemann-Pick syndrom typ C; genetyczną chorobę atakującą mózg, który wyłącza po kolei wszystkie procesy życiowe. Jedno opakowanie leku Zavesca, jednego skutecznego preparatu, który może ją uratować, kosztuje 44 tys. złotych. Lek nie jest refundowany przez NFZ, a Eliza potrzebuje dwuletniego leczenia. Dlatego w niedzielę będzie się liczyć każda sprzedana cegiełka, będąca biletem wstępu na koncert, który rozpocznie się o godzinie 15.

Cegiełki na zakup leku można również licytować na stronie http://koncertdlaelizy.pl.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!