Mieszkańcy wsi, w ciągu jednego tygodnia przeżyli dwukrotnie koszmar. Najpierw, podczas robót drogowych, koparka przerwała nitkę rurociągu, doprowadzającego gaz do Białośliwia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mieszkańcy wsi, w ciągu jednego tygodnia przeżyli dwukrotnie koszmar. Najpierw, podczas robót drogowych, koparka przerwała nitkę rurociągu, doprowadzającego gaz do Białośliwia. Było groźnie; w powietrze unosiły się metry sześcienne gazu, wystarczył niedopałek, by budynki mieszkalne wyleciały w powietrze. Zarządzono ewakuację okolicznych mieszkańców.
Kilka dni później, w sobotę wybuchł groźny pożar starego spichlerza. W ogniu stanął cały budynek. Również wtedy istniało zagrożenie dla mieszkańców – od ognia mogły zająć się okoliczne domy. Początkowo sądzono, że w starym młynie mogli przebywać bezdomni. Doniesienia na szczęście nie potwierdziły się.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!