Nie odpowiada Wam formuła tegorocznych juwenaliów? Nie ma problemu - w piątkowy wieczór możecie się wybrać na... Kontr Juwenalia w Inner Spaces.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszyscy, którym znudziła się zabawa w dużej, często zupełnie przypadkowej grupie osób, mogą wybrać się w niecodzienne i tajemnicze miejsce na.. Kontr Juwenalia.

Historia miejsca, gdzie odbywać się będzie impreza  - Inner Spaces - sięga jeszcze czasów pruskich. Przez lata działało tu centrum sztuki współczesnej prowadzone przez Tomasza Wendlanda. Obecnie, po dość długim czasie zapomnienia miejsce przejęło Stowarzyszenie Inner Art, które chce na nowo ożywić te niezwykłe mury.

Jak zapewniają sami organizatorzy, Kontr Juwenalia to niesamowita impreza w klimatycznych przestrzeniach starego niemieckiego schronu. Nie jest to jednak bojkot juwenaliów, jednak próba pokazania alternatywy dla tej corocznej imprezy.

- Kontr Juwenalia to impreza dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobrą muzykę - mówi Paweł Jawski ze stowarzyszenia Inner Art. - Wydarzenie nie ma nic wspólnego z komercyjnymi juwenaliami, stawiamy zdecydowanie na promowanie młodych twórców.

Impreza zaczyna się w piątek 29 maja o 21.00, a oto, kto zagra:

BASS STAGE:
Cyna (ictus)
Uobuz (ictus)
QND (ictus)
Grabadub (dubside)
Jacup_H

LIVEACT STAGE:
City Inside Art
Mustafa/Rumba 3000
Goerserr+ JDOWiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!