Czesuafowy Wieczór z Głowy Czesuafowy Wieczór z Głowy

Czesuafowy Wieczór z Głowy (© mat. prom.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uwaga, konkurs! Mamy dla Was bilety na improwizacje kabaretowe, a dokładnie na Czesuafowy Wieczór z Głowy, który już po raz drugi odbędzie się w Scenie na Piętrze. Zobaczcie, co trzeba zrobić, by je zdobyć!

Czesuafowy Wieczór z Głowy. Mamy dla Was bilety na improwizacje kabaretowe!


Improwizacje kabaretowe znów zagoszczą w Scenie na Piętrze! Już 15 kwietnia drugi "Czesuafowy Wieczór z Głowy". Gospodarzem imprezy będzie kabaret Czesuaf z Poznania. Gościnnie wystąpi też grupa Improzak z Zielonej Góry!

Początek we wtorek o godz. 19.00. Bilety w cenie 18 zł można rezerwować pod adresem czesuaf@o2.pl lub kupić w kasie Sceny na Piętrze (kasa czynna: poniedziałek, środa, czwartek - 15.00-18.00; wtorek, piątek - 10.00-13.00).

Dwie podwójne wejściówki na "Czesuafowy Wieczór z Głowy" można też zdobyć w naszym konkursie. Aby je wygrać, wystarczy wysłać (na adres: z.snusz@glos.com) mail, w którym krótko uzasadnicie, który skecz kabaretu Czesuaf podoba Wam się najbardziej. Na wiadomości czekamy do poniedziałku, 14 kwietnia, do godz. 10.00. Bilety zdobędą autorzy najlepszych uzasadnień.

---

Gospodarze wieczoru, czyli kabaret Czesuaf, powstał w Poznaniu w 2002 roku. W skład grupy wchodzą: Tomek Nowaczyk, Wojtek Kowalczyk, Maciek Morze i Przemek "Dzięcioł" Dzięgiel. Czesuaf jest laureatem wielu ogólnopolskich nagród, występuje na najważniejszych festiwalach w całym kraju. Grupę można też regularnie oglądać w programach kabaretowych TVP2.

Grupę Improzak tworzą: Barciś, Dżek Palka, Mimi, Sobano, Słowik, Zdanek. "Działamy w Polsce, a zwłaszcza w Zielonej Górze. Cyklicznie materializujemy się w klubie Harlem. Lubimy impro. Zdarza się, że impro lubi nas" - piszą o sobie.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!