Opel Astra i Fiat Cinquecento czołowo zderzyły się w Karminku. Poważnie ranny został kierowca fiata, który trafił do pleszewskiego szpitala. Akcja usuwania skutków wypadku trwała dwie godziny.

Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się auta marki Opel Astra i Fiat Cinquecento. Najpoważniejsze obrażenia odniosła osoba podróżująca fiatem.Natychmiast została przewieziona do pleszewskiego szpitala.
- Niezwłocznie powiadomione zostały pogotowie ratunkowe i policja oraz zaalarmowane zastępy z pleszewskiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzycy - mówi rzecznik KP PSP w Pleszewie Mariusz Glapa.
Strażacy zabezpieczyli teren działań i rozbite auta, zneutralizowano i usunięto także spory wyciek płynów eksploatacyjnych.
Akcja trwała dwie godziny. Wstępnie straty wyceniono na 10 tys zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

519-661-169 (gość)

Kancelaria Prawna udzieli poszkodowanym i rodzinom bezpłatnej pomocy.
Kontakt: 519-661-169.