Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bardzo pracowity weekend mieli pleszewscy policjanci. Od piątku do niedzieli na terenie powiatu pleszewskiego doszło do czterech kolizji drogowych.

W piątek o godz. 13.45 w Kościelnej Wsi 19-letni kierowca bmw nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go pojazdem, w wyniku czego uderzył w tył suzuki, którym kierował 21-latek z Kotlina. Samochód marki Suzuki w wyniku uderzenia przemieścił się do przodu i uderzył w stojący przed nim samochód ciężarowy marki Iveco. 19-letni kierowca bmw za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym. Policjanci, z uwagi na powstałe w wyniku zdarzenia uszkodzenia, zatrzymali dowody rejestracyjne od suzuki i bmw.

W Pleszewie na ul. Szenica doszło do kolizji dwóch pojazdów, której przyczyną było nieprawidłowe wyprzedzanie. Jak ustalono, 18-letni mieszkaniec Korzkiew kierując samochodem marki Ford Escort uderzył w tył peugeota, którego 31-letnia kierująca wykonywała w tym czasie manewr skrętu w lewo. 18-latek został ukarany mandatem karnym. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów zostały zatrzymane dowody rejestracyjne.

W sobotę na ul. Hallera w Pleszewie 51-letni kierowca citroena podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ulicę Marszewską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który jechał z przeciwnego kierunku. W wyniku tego manewru doszło do zdarzenia drogowego. 51-letni mieszkaniec Bielaw został ukarany mandatem karnym.

W Fabianowie na ul. Sośnickiej doszło do kolizji drogowej. 20-letni kierowca volkswagena golfa z m. Trzebowa, na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie wjechał do rowu. Zarówno 20-latek, jak i pasażerowie auta nie odnieśli w wyniku zdarzenia żadnych obrażeń. Młody kierowca został ukarany mandatem karnym.

Pleszew.naszemiasto.pl - dołącz do naszej społeczności w portalu Facebook
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!