W kalifornijskim Anaheim odbył się konwent D23 Expo. Disney Expo jest imprezą na wzór San Diego Comic Con, podczas której grono szczęśliwców ma szansę uczestniczyć w panelach nadchodzących produkcji Disneya. Zobaczcie, czym zaskoczy wytwórnia w najbliższym czasie.

Podczas eventu D23 Expo ogłoszono, że twórca kasowego "Jurassic World" wyreżyseruje dziewiąty epizod sagi "Gwiezdne wojny". Potwierdzono również, że Johnny Depp weźmie udział w kolejnej części "Piratów z Karaibów", a u jego boku ponownie zobaczymy Orlando Blooma.

Na Disney Expo 2015 zdradzono, że powstanie kontynuacja animacji "Gdzie jest Nemo". Obraz będzie zatytułowany "Gdzie jest Dory?". Niebawem także ukaże się nowa "Księga dżungli". Swoich głosów użyczą bohaterom bajki Bill Murray i Lupita Nyong'o.


Źródło: Cover Video/x-news

ZOBACZ TAKŻE: Top 10 filmów tej jesieni. Ale będą premiery! [ZWIASTUNY]


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!