Artykuł sponsorowany

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapraszamy na spotkanie z filipińskim uzdrowicielem Martinem Apingiem.

Budzący zaufanie filipiński healer, posiadający nadzwyczajną moc uzdrawiania. Mówi się o nim, że ma promienie rentgenowskie w oczach, a jego dłonie emanują potężną uzdrawiającą energią.

Jako jeden z pięciu na Filipinach i jeden z trzech pracujących w Polsce stosuje specjalną technikę masażu w przypadkach, gdy masaż klasyczny jest przeciwwskazaniem.

Po 4 latach pracy w Polsce jest jednym z najbardziej cenionych uzdrowicieli. Dzięki nadzwyczajnym siłom leczniczym swoim dotykiem uzdrowił już tysiące ludzi na świecie. Przychodzą do niego ludzie, którym medycyna akademicka nie jest w stanie pomóc. Skutecznie pomaga w leczeniu wielu schorzeń, m.in.: nowotworów, cyst i torbieli, prostaty, zaburzeń hormonalnych, problemów z kręgosłupem, kości i stawów, żylaków, chorób organów wewnętrznych, problemów skórnych, alergii, niegojących się ran i wielu innych.

Relacje i podziękowania osób, które doświadczyły tej energii, najlepiej dowodzą skuteczności jego metod.

Pani z Gliwic: guz piersi wyczuwalny ręką - po pierwszym zabiegu - niewyczuwalny.

Pan z Sosnowca: poważna wada serca kwalifikująca do przeszczepu - po trzech zabiegach badanie lekarskie nie wykazało żadnych zmian chorobowych.

Pani z Zakopanego: odnawiający się po operacji guz na jajniku- w drodze na ponowną operację poddaje się zabiegowi u Martina. Badanie USG zrobione w szpitalu - 4 godz. po zabiegu - nie wykazuje guza.Zapraszamy na spotkania w Łodzi 2 maja, w Sieradzu 1 maja 2013 roku.Więcej informacji i zapisy pod numerami tel. (46) 832-66-50 lub 600-124-107.

Zapewniamy fachową obsługę oraz konkurencyjną cenę w stosunku do innych firm.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań