Płyta "Definicja Kibol 2" pojawi się w sklepach w piątek 4 kwietnia. Znajdziecie na niej 29 hip-hopowych kawałków nagranych przez fanów Lecha Poznań. Zobaczcie dwa najnowsze teledyski, które promują to wydawnictwo.

Specjalną, rozszerzoną edycję płyty "Definicja Kibol 2" można było zamówić w przedsprzedaży w serwisie Allegro. Album w wersji sklepowej będzie miał premierę w piątek 4 kwietnia.

- Znajdzie się na niej 29 kawałków. Tematyka utworów to Lech Poznań, patriotyzm, czy walka ze stereotypami. Głównym zamierzeniem było zaprezentowanie barw Kolejorza - zaznaczają twórcy płyty.

W nagraniach brało udział 15 raperów z całej Wielkopolski: Baron, Bzyk, Bebol, Carlos, Evtis, Fif, Kiniu, Koral, Krzych, Krychu, Macias, Małpa, Panicz, Szafir i Szmeku. Za muzyczną stronę płyty "Definicja Kibol 2" odpowiadają: DJ Story, DJ Decks i Hirass. Masteringiem albumu zajął się Arkadiusz Namysłowski.

Wydawnictwo promuje pięć teledysków. Ostatnio premierę miały klipy Carlosa "Wielkopolska" oraz Evtisa "Co zrobiliście dla Polski". Do "Wielkopolski" ujęcia nagrywali fani Kolejorza z różnych dzielnic Poznania, a także kibice z regionu. Zobaczcie:

Carlos - "Wielkopolska":


ZOBACZ TAKŻE: Definicja Kibol 2 - Premierowe teledyski kibiców Kolejorza!

Evtis - "Co zrobiliście dla Polski":


Jak podobają się Wam nowe klipy?

Skomentuj:
Definicja Kibol 2 - Kolejne teledyski kibiców Lecha PoznańZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!