23 artystów reprezentujących polską scenę muzyczną indie oraz przekrój przez całą polską muzykę rozrywkową od popu po electro i noise - tak właśnie będzie wyglądał Desperados Rafineria Festival.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Desperados Rafineria Festival zaplanowano na 22 i 23 maja. Impreza odbywa się już drugi raz, ale pierwszy w Poznaniu. Wystąpią na niej artyści tacy jak: Coffee Radio, The Washing Machine, Hellow Dog, L.Stadt, Snowman, Woody Allien, Pogodno, Happy Pills, Renton, Maciej Cieślak, Juvelen, Dick4Dick, Sorry Boys, SuperXiu, Orchid, Searching For Calm, Psychocukier, Drivealone, Kumka Olik, Pustki, Muchy, Twilite i The Teenagers.

- Chodzi nam o to, by młodzi, zdolni artyści mieli możliwość pokazać to, co robią i co potrafią - mówi Michał Michalski, dyrektor artystyczny festiwalu.
- Chcemy pokazać alternatywę młodym ludziom i przekonać ich, że muzyka rozrywkowa może być ciekawa, ambitna i zarazem wpadająca w ucho – dodaje Sylwia Celejewska prezes imprezy.

A wszystko to znaczy, że muzyka na festiwalu będzie niezwykle różnorodna i pod względem repertuaru i poziomu muzycznego. Oprócz znanych grup z ugruntowaną pozycją na scenach Rafinerii będą miały okazję zaprezentować się wschodzące gwiazdy i zespoły, które nawet wschodzącymi gwiazdami jeszcze nie są, ale zdaniem organizatorów mają duży potencjał.

W Starej Rzeźni będą ustawione dwie sceny. Scena główna umiejscowiona zostanie na dziedzińcu, a oprócz tego działać będzie scena umieszczona w jednej z hal tzw. Scena Fotisa.

Oprócz koncertów organizatorzy zadbali o możliwość spotkania się z artystami w Empiku, podczas którego muzycy będą podpisywać płyty.

Wejście na imprezę w pierwszy dzień kosztuje 40 zł, w drugi 45 zł. Można też kupić karnet na oba dni w cenie 80 zł.
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!