W południe Ivan Djurdjević przedłużył kontrakt z Lechem Poznań. Nowa umowa będzie obowiązywała przez kolejny rok z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Djurdjević przyszedł do Lecha latem 2007 r. i w niedługim czasie wywalczył sobie miejsce na lewej stronie obrony. Serb dzięki zaangażowaniu na boisku szybko stał się jednym z ulubieńców poznańskiej publiczności, którzy dwa razy z rzędu przyznawali mu tytuł "zawodnika z charakterem".

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego postawy, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać nową umowę. Będzie ona obowiązywać przez rok, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy - powiedział po podpisaniu nowej umowy z zawodnikiem dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

Ivan Djurdjević i Marek Pogorzelczyk w chwili podpisania umowy.


Djurdjević znakomicie mówi po polsku, ma nawet dziewczynę Polkę i nie ukrywa, że chce w Poznaniu zostać na stałe. Klub już prpoponuje mu, aby po zakończeniu kariery został w Lechu trenerem młodzieży.

- Zobaczymy co przyniesie życie. Jeśli miałbym pracować w jakimś klubie po tym, jak skończę grać w piłkę, to nie wyobrażam sobie by mógłby to być inny klub niż Lech - powiedział po podpisaniu kontraktu 32-letni Djurdjević w rozmowie z lechpoznan.pl.


Czytaj też inne newsy o Lechu Poznań:

Ciągle nie ma oficjalnej decyzji w sprawie Smudy

Zarząd Lecha ciągle zwleka z ogłoszeniem, czy z klubem rozstanie się trener Franciszek Smuda. Oficjalna decyzja ma zostać ogłoszona po meczu z Cracovią.

Lechici bez wiary w cuda przed ostatnią kolejką

W Poznaniu nikt już się nie łudzi, że Lech zdobędzie mistrzostwo, ale też nie ma o odpuszczeniu meczu z Cracovią, bo wicemistrzostwo też ma swoją wartość.

Mamy Puchar Polski!!! (zdjęcia)

Poznań znów oszalał ze szczęścia. Podopieczni Franciszka Smudy pokonali Ruch Chorzów w finale REMES Pucharu Polski. Gola na wagę zwycięstwa strzelił bohater meczu Sławomir Peszko.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!