(© arch. naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przed godziną 6.00 w miejscowości Chaławy doszło do kraksy. Ciężko ranny kierowca w szpitalu.

Kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna, mieszkaniec Poznania, jadąc drogą nr 310 w kierunku Śremu uderzył w tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego marki volvo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca renault podczas manewru omijania prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków ruchu i stracił panowanie nad pojazdem. Na skutek zdarzenia kierowca renault doznał poważnych obrażeń ciała. W stanie ciężkim został odwieziony do śremskiego szpitala.

Podczas uderzenia w kabinie ciężarówki znajdował się jej kierowca, mieszkaniec Kościana. Auto stało na poboczu i czekało na pomoc drogową. Mężczyzna nie doznał obrażeń podczas wypadku.

W akcji ratunkowej brał udział jeden zastęp śremskiej PSP oraz dwie jednostki OSP z Żabna i Brodnicy. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wydobyć auto osobowe.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oh ah (gość)

Podczas uderzenia w kabinie ciężarówki znajdował się jej kierowca, mieszkaniec Kościana, który stał na poboczu i czekał na pomoc drogową.

Inteligentnie. ;)