W czwartek Drużyna Szpiku odwiedziła pięcioletniego Aleksa, który przebywa w szpitalu przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu. W dzień urodzin chłopca w szpitalu pojawili się też policjanci i jego szkolni koledzy. Zobacz zdjęcia!

Aleks, który marzy o tym by w przyszłości zostać policjantem, w dzień piątych urodzin otrzymał od komendanta z Jeżyc prawdziwą, policyjną czapkę!

Zobacz też: Drużyna Szpiku, Mezo i inni z prezentami dla chorych dzieci [ZDJĘCIA]

Chłopiec od ponad miesiąca przebywa w szpitalu przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu. 6 grudnia lekarze zdiagnozowali u niego raka wątroby.

- Jest bardzo dzielny. Walczy z tą paskudną chorobą - zapewnia mama Aleksa, która całe dnie spędza przy jego łóżku.

Policjanci młodemu solenizantowi przynieśli komisarza Pyrka, policyjny kubek, odblaski i kolorowanki. Specjalny prezent, prawdziwą czapkę oficerską, przyniósł chłopcu Maciej Krystofek, zastępca komisariatu Poznań-Jeżyce.

Zobacz też: Poznań: Drużyna Szpiku odwiedziła chore dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Urodzinowe "przyjęcie", w którym uczestniczył też Doktor Clown i Drużyna szpiku, odbyło się na OIOM-ie. Goście będą teraz trzymać kciuki, by Aleks wrócił do zdrowia!

Skomentuj:

Drużyna Szpiku odwiedziła pięcioletniego Aleksa [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kchwalinka (gość)

Wyjdziesz z tego Kolego! Mam córcię w Twoim wieku i wiem, że to silne pokolenie! Jeśli można jakoś pomóc Aleksowi, prosimy o informację od Rodziców w internecie na poznańskich stronach, na facebooku, gdzie się da - kto może ten pomoże a kto nie bezpośrednio, to chociaż poda dalej informację!!!