Pancerne spotkania Pancerne spotkania

Pancerne spotkania w Muzeum Uzbrojenia

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić 29 marca. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, co dzieje się w Poznaniu w sobotę.

Dzieje się w Poznaniu - Tryptyk Miejski: Spacer po Łazarzu


Z okazji 114. rocznicy włączenia do Poznania Jeżyc, Łazarza i Wildy Grupa Przewodników PoPoznaniu.pl i zespół Gra Miejska zapraszają do udziału w Tryptyku Miejskim czyli spacerach tematycznych i grach turystycznych. Tym razem, chętni będą mogli zwiedzić Łazarz. Pierwszy spacer rozpocznie się w sobotę o godzinie 10, drugi o godzinie 15. Wyjście spod siedziby VIII LO, przy ulicy Głogowskiej.

Dzieje się w Poznaniu - Samochody pancerne na Cytadeli


Muzeum Uzbrojenia (Cytadela) zaprasza na "Pancerne spotkania - Samochody pancerne". W godzinach 10-16 zobaczyć będzie można pojazdy: Austin-Putiłow "Poznańczyk", M3 Scout Car, SdKfz 222 i inne. Wstęp w cenie biletu do muzeum.

Dzieje się w Poznaniu - O czeskim pisarzu w "Głośnej"


Dyskusja o życiu i twórczości jednego z najznamienitszych czeskich pisarzy, Bohumila Hrabala, a także konkursy wiedzy przygotowali z okazji setnych urodzin artysty organizatorzy spotkania w Kluboksięgarni Głośna (Św. Marcin 30). To ostatni dzień wydarzenia "Taki piękny Hrabal". Dyskusja rozpocznie się o godzinie 16. Wstęp wolny.

Dzieje się w Poznaniu - Gruzińskie tańce i potrawy w muzeum


Nauka tańca gruzińskiego, warsztaty dla dzieci o tematyce kaukaskiej, gruzińskie potrawy, wykłady o Czerkiesach i Czeczenach - to tylko niektóre atrakcje imprezy pod tytułem Dzień Kaukaski, który odbędzie się w siedzibie Muzeum Archeologicznego (ulica Wodna 27) w godzinach 11.30-16.

Co jeszcze dzieje się w Poznaniu? Zobacz!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!