XII Dni Turystyki XII Dni Turystyki

XII Dni Turystyki (© mat. prom.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podpowiadamy, co robić 8 kwietnia. Spośród wielu zapowiedzianych na ten dzień wydarzeń wybraliśmy kilka, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, co dzieje się w Poznaniu we wtorek.

Dzieje się w Poznaniu - Robert Makłowicz o smakach Europy


Znany z telewizyjnych programów kucharz i podróżnik jest jednym z gości Dni Turystyki w Collegium Geographicum (ul. Dzięgielowa 27). Jego wykład "Kulinarnie przez stary kontynent, czyli różne smaki Europy" rozpocznie się we wtorek o godz. 20. Wstęp wolny.

Dzieje się w Poznaniu - Poznański Festiwal Nauki i Sztuki


Rozpoczyna się Poznański Festiwal Nauki i Sztuki. Akademickie święto ma pokazać, że nauka i sztuka nie są nudne. Festiwal to ponad 600 wydarzeń, które podzielone są na trzy dni. Program można znaleźć na stronie: www.festiwal.amu.edu.pl.

Dzieje się w Czerwonaku - Znakowanie rowerów na parkingu policji


Komisariat policji przyłączył się do akcji "Poznański rower - bezpieczny rower". Osoby, które chcą oznakować swój pojazd mogą to zrobić w godz. 15-18 na parkingu obok komisariatu przy ul. Leśnej 3 w Czerwonaku.

Dzieje się w Swarzędzu - Dla seniorów o finansach


Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej organizuje bezpłatne spotkania w ramach projektu "Senior XXI wieku". W godz. 10-12 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Wsparcia (ul. Piaski 4) będzie mowa o finansach (budżet domowy, kredyty, umowy).

Co jeszcze dzieje się w Poznaniu? Zobacz!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!