Zumba, warsztaty teatralne, chemiczne eksperymenty i...mechaniczny wąż - takie i inne atrakcje czekały w piątek na poznańskich szóstoklasistów. W Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona odbył się "Dzień gimnazjalisty dla szóstoklasisty".

Zajęcia były przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, którzy zastanawiają się nad wyborem przyszłego gimnazjum. W piątek mogli poznać ofertę Gimnazjum nr 54, jednak nie w sposób teoretyczny, a praktyczny.

Zobacz też: Gimnazja w Poznaniu


Szóstoklasiści wzięli udział we wszystkich zajęciach dodatkowych, które odbywają się w trakcie roku szkolnego - ćwiczyli, tańczyli zumbę, pływali, grali w koszykówkę i piłkę ręczną oraz próbowali swoich sił na warsztatach teatralnych, chemicznych lub językowych.

Lekcje nie trwały tradycyjnie 45 minut, ale 20. Dzięki temu uczniowie w ciągu 2 godzin mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji. Przewodnikami swoich młodszych kolegów zostali gimnazjaliści.

Nie zabrakło również ciekawych konkursów. Goście mogli wziąć udział w loterii lub spróbować ujarzmić mechanicznego węża. Zwierzę należało przeprowadzić go po wyznaczonych liniach. Ten, komu się to udało, dostawał nagrodę.


Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!