Dzień Motyla w Poznaniu. W ramach akcji Dzień Motyla – Dzień Wrażliwości uczniowie Gimnazjum nr 55 zachęcają dziś przechodniów na Starym Rynku oraz w Galerii MM do wsparcia rozbudowy Hospicjum Palium.

- Jesteśmy „motylimi wolontariuszkami” - mówią uczennice gimnazjum. – Dzisiaj nie zbieramy pieniędzy, tylko informujemy o akcji – rozdajemy ulotki i motyle ozdoby. Każdy, kto ma ochotę pomóc hospicjum może wpłacić pieniądze na jego konto.

Zobacz też: Dzień Motyla w Poznaniu 2013 [ZDJĘCIA]

W Galerii MM na zainteresowanych czeka stoisko, przy którym można malować motyle lub wykonać je z papieru. Anna Szczepaniak, nauczycielka ze szkoły przy ul. Żonkilowej 34, która opiekuje się dziś swoimi uczniami podkreśla: - Młodzież z naszego gimnazjum od wielu lat współpracuje z hospicjum. Bardzo dużo osób garnie się do tego, by zostać wolontariuszem i chętnie pomaga.

Dzisiejsza akcja ma na celu skłonienie poznaniaków do wspomożenia rozbudowy nowego oddziału hospicjum i przeszklenie jego dachu.

Skomentuj:

Dzień Motyla w Poznaniu [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!