Elżbieta Cherezińska w Poznaniu Elżbieta Cherezińska w Poznaniu

Spotkanie z autorką książki "Harda" (© zysk.com.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Elżbieta Cherezińska w Poznaniu. Autorka m.in. "Korony śniegu i krwi", "Niewidzialnej korony", cyklu Północna droga i "Legionu" spotka się z czytelnikami 23 czerwca.

Elżbieta Cherezińska odwiedzi Poznań, by opowiedzieć o najnowszej książce "Harda".

- Tyle lat czekałam na tę książkę. Pomysł powstał jeszcze przed "Grą w kości" i fermentował we mnie równolegle z "Północną Drogą" - pisze o swojej najnowszej książce na swojej stronie internetowej. - Tak, to moje wymarzone terytorium łowieckie - Piastowie i wikingowie w jednej opowieści, i do tego bohaterka - kobieta. Wierzcie mi, dzień w którym postanowiłam, że piszę, był świętem!

Bohaterką "Hardej" jest Świętosława (choć kto wie, jak miała naprawdę na imię...) córka Mieszka. Kobieta, która została królową Szwecji, Danii, Norwegii i Anglii.

Premiera "Hardej" odbyła się 13 czerwca. Jesienią na rynku pojawi się jej druga część - "Królowa".

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską odbędzie się w czwartek, 23 czerwca, w Bramie Poznania o godzinie 18. Spotkanie poprowadzi Liliana Skibińska.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!