Elżbieta Krzyżaniak pyta: co to za asany? Elżbieta Krzyżaniak pyta: co to za asany?

Elżbieta Krzyżaniak (© mat.prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Elżbieta Krzyżaniak, autorka książki "W cudzych butach" zaprasza na spotkanie promujące jej debiutanckie wydawnictwo i sesję jogi.

Elżbieta Krzyżaniak, autorka książki "W cudzych butach" serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie. Odbędzie się ono 24 kwietnia (czwartek) o godzinie 18.00 w restauracji "Umberto” na poznańskiej Cytadeli.

Wcześniej, od 17.30 będzie też możliwość nieformalnej rozmowy z autorką i zapoznania się z publikacją. Od 18.00 spotkanie autorskie, po którym odbędzie się sesja unikatowa medytacja i zajęcia z jogi.

Elżbieta Krzyżaniak zasłynęła dzięki przepłynięciu wpław rzeki Warty do morza 500 km, Wisły od ujścia do morza 1000 km, ukończenia najcięższych zawodów survivalowych “Selekcja”. Na swoim koncie zapisała również pobicie rekordu Guinnessa - 8 tys. skłonów na mięśnie brzucha w godzinę.

Dziś jest instruktorką jogi i prowadzi Centrum Szczęśliwego Człowieka „Energia”, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi.

[KONKURS]
Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Do wygrania: książka, miesięczny karnet na jogę i jednorazowe wejście na jogę.

Przyznamy je tym, którzy do jutra (24 kwietnia 2014), do godziny 12.00 przyślą odpowiedź na pytanie konkursowe i rozwiążą nasze specjalne zadanie.

Wystarczy:
a) Odgadnąć, jakie asany wykonuje Elżbieta Krzyżaniak na zdjęciu ilustrującym artykuł,
b) Dokończyć zdanie "W cudzych butach czuję się..."
c) odpowiedzi wysłać do 24 kwietnia 2014, do godziny 12.00 na adres konkurs.poznan@naszemiasto.pl

Uwaga! Nagrodzimy najbardziej kreatywnych autorów.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!