Emocje w Wągrowcu! Nielba postawiła się gwiazdom Lecha! (VIDEO)

Maciej Seweryn
Marcin Kotowski (mksnielba.pl)
Emocjonujący mecz w Wągrowcu! Nielba Wągrowiec postawiła twarde warunki rezerwom Lecha Poznań.

W składzie rezerw "Kolejorza" na mecz z Nielbą Wągrowiec znalazło się kilku zawodników z pierwszego zespołu. Byli to Jan Bednarek, Kebba Ceesay, Arnaud Djoum, David Holman i Maciej Wilusz. Cała piątka znalazła się w wyjściowym składzie Kolejorza. Kibice nie zobaczyli bramek w pierwszej połowie. Wszystkie gole padły w drugiej części meczu. Najpierw lechici objęli prowadzenie po bramce Piotra Kurbiela. Dwie minuty później w polu karnym Nielby ręką zagrał Ceesay. Arbiter Artur Rózga podyktował rzut karny. Do piłki podszedł etatowy wykonawca jedenastek w wągrowieckiej drużynie, Dawid Jasiński i pewnym uderzeniem doprowadził do wyrównania. Nielbiści szukali swoich szans na objęcie prowadzenia. Jednak pechowo w osiemdziesiątej pierwszej minucie stracili bramkę. W polu karnym sędzia dopatrzył się zagrania ręką jednego z Naszych obrońców. Rzut karny na bramkę dla Lecha zmienił Wiktor Witt.

Mimo porażki nasi piłkarze pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Podjęli rękawice i sprawili sporo problemów piłkarzom znanych z boisk Ekstraklasy. Cieszy także rekord frekwencji na wągrowieckim stadionie. Zmagania żółto-czarnych z poznańskim Lechem oglądało ponad 500 kibiców! W tym tygodniu żółto-czarnych czeka pucharowy mecz na wyjeździe z Orłem Pęckowo (8.04, godz. 17:00) i ligowe derby w Jarocinie z Jarotą (12.04, godz. 15:00).

Zobacz bramki z meczu Nielba - Lech II! (Nielba TV)

Nielba Wągrowiec - Lech II Poznań 1:2 (0:0)