W piątek 11-go września w sieci Multikino zobaczymy ENEMEF Gry Wojenne z premierowym pokazem filmu Karbala. Ponadto w repertuarze: Snajper, Ocalony i Furia. Mamy dla Was bilety. Zobaczcie, jak je zdobyć.

ENEMEF: Gry Wojenne to wyjątkowy zestaw doskonałych filmów z wojną w roli głównej. Tej nocy widzowie poznają zatrważające historie, w których gra toczy się o życie, honor i wolność. Nie zabraknie widowiskowych scen batalistycznych, bohaterskich postaw i akcji zapierającej dech w piersiach. Na ekranie zostaną zaprezentowane cztery opowieści rozgrywające się w różnych miejscach i czasach, które łączy jedno - bezwzględność wojennej rzeczywistości.

W repertuarze ENEMEF: Gry Wojenne znalazły się:
- opowiadająca o ściśle tajnej operacji KARBALA - premierowo!
- oparty na historii najlepszego strzelca amerykańskiej armii SNAJPER
- zrealizowany z rozmachem, oparty na faktach OCALONY
- widowiskowa i niezwykle realistyczna FURIA

ENEMEF Gry Wojenne w poznańskim Multikinie. Wygraj bilety!


Mamy dla was 3 podwójne zaproszenia do Multikina Malta i 3 podwójne do Multikina 51. Aby wygrać jedną z nich, należy wysłać sms na nr 72355 o treści PNM.imię i nazwisko i dokończyć zdanie "poznan.naszemiasto.pl jest dla mnie.." Koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT. Na wiadomości czekamy do piątku, 11 września, do godz. 13.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Konkursy

Komentarze (0)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!