Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Epson L365 to drukarka wykorzystująca system stałego zasilania w atrament. Jej eksploatacja jest niezmiernie tania, a jakość wydruków... nie spodziewaliśmy się tak dobrych wyników w tej cenie!

Tanie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne mają jedną zasadniczą wadę: na ogół wcale nie są tanie. Co z tego, że uda Wam się kupić takowy sprzęt za dwie stówki, skoro niedługo potem będziecie musieli nabyć tusz, który nierzadko kosztuje tyle, co samo urządzenie? Niestety, niska cena urządzenia bardzo często idzie w parze z wysokimi kosztami eksploatacji. Postanowiliśmy przeszukać najnowszą ofertę Epsona w poszukiwaniu drukarki, która w niezłej cenie zaoferuje bardzo tanią eksploatację i będzie mogła Was tym samym zainteresować. I oto jest!
Epson L365 - urządzenie wielofunkcyjne bez systemu kartridży
Na Epsona L365 warto zwrócić uwagę przede wszystkim ze względu na bardzo ciekawe rozwiązanie, jakie w nim zastosowano. Producent zrezygnował z klasycznego systemu kartridży z tuszem na rzecz specjalnego systemu stałego zasilania w atrament (ITS). Składa się na niego osobny moduł, w którym znajdują się pojemniki na tusz, zamknięte za pomocą niewielkich zatyczek.


Aby uzupełnić tusz, wystarczy położyć moduł, otworzyć zatyczki i dolać płynu. Tyle! Zero konieczności dodatkowej kalibracji - jest tak intuicyjnie, jak tylko się da. Tusz do dysz drukujących przekazywany jest za pośrednictwem specjalnych przewodów.

Koszt oryginalnych tuszy Epsona jest śmiesznie niski\
Zakup L365 oznacza też koniec irytujących problemów i kombinowania z chipami i tanimi zamiennikami często drogich kartridży. Dlaczego? Bo tusz do Epsona L365 jest po prostu tani. 70-mililitrowa (!) buteleczka z tuszem w oficjalnym sklepie Epsona kosztuje... 27,93 złotych. Tak, zaledwie niecałe 30 złotych zapłacimy za aż 70 mililitrów tuszu. Łatwo policzyć, że kupując komplet tuszy, poniesiemy wydatek rzędu 120 złotych.

Czytaj więcej: www.conowego.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!