W poniedziałek w Łasku ma wylądować 12 amerykańskich F-16. Nasze "Jastrzębie" od 2006 roku stacjonują także w Wielkopolsce. Postanowiliśmy odwiedzić 31 Bazę Lotniczą w południowo-wschodniej części Poznania. Zobaczcie F-16 w Krzesinach z bliska.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Obrona konieczna przed niszczycielskimi pomysłami uzurpatorskich władz !!! (gość)

STOP UZURPATORZE SZCZYNUKOWICZ: PODŻEGANIE DO WOJNY TO ZBRODNIA ! (gość)

https://docs.google.com/document/d/1WqxfEUsRoAmcTyjeQkoP-IfGsPySkWJnJ-twka4wPuA/edit
Prawda o uzurpatorach orężem Narodu Polskiego w obronie koniecznej !


W obliczu uwikłania Polski w konflikt na Ukrainie przez uzurpatorskie władze z Polski, będące na usługach światowych elit żydowskich, oraz sprowadzenia przez te władze groźby działaniami wojennymi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, konieczne jest przyśpieszenie jednoczenia się rodowitych Polaków wokół faktu udowodnienia przez K.Puzynę sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011r. (z naszym udziałem)jak też udowodnienia w 2013 r. przez T.Cichockiego dokonania zamachu stanu przez obecnie sprawujących władzę w Polsce.

Władze wszelkich szczebli w Polsce nie mają legitymacji Suwerena, tj. Narodu Polskiego, uprawniającej do zajmowania stanowisk i urzędów, podejmowania jakichkolwiek decyzji w imieniu Narodu Polskiego.

UWAGA !
Stanowione przez uzurpatorów prawo i wydawane decyzje są z mocy prawa nieważne !

Wzywamy naszych Rodaków do tworzenia rodzinnych Oddziałów Obrony Koniecznej wg wskazań Tadeusza Cichockiego.
www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

....
Wzywamy żołnierzy Wojska Polskiego oraz innych służb mundurowych do opowiedzenia się po stronie ciemiężonego Narodu Polskiego!

Błyskawicznie rozpowszechniajmy prawdę o podstępnym okupancie i równocześnie bojkotujmy uzurpatorów.

STOP UZURPATORZE SZCZYNUKOWICZ: PODŻEGANIE DO WOJNY TO ZBRODNIA ! (gość)

STOP UZURPATORZE SZCZYNUKOWICZ: POŻEGANIE DO WOJNY TO ZBRODNIA ! (gość)

.UZURPATORZE SZCZYNUKOWICZ- KOMOROWSKI, do was jedyne skwitowanie, STOP i ani kroku dalej !
NIE REPREZENTUJECIE POLSKI! NARÓD POLSKI, SUWEREN WAM MÓWI : DOKONALIŚCIE W POLSCE ZAMACH STANU UDOWODNIONY W 2013 r przez Tadeusza Cichockiego!

NIE MACIE LEGITYMACJI NARODU POLSKIEGO DO SPRAWOWANIA WŁADZY ! WSZYSTKIE WASZE DECYZJE Z MOCY PRAWA SA NIEWAŻNE !!!!!!!!!!!

Wawa (gość)

31.BLT Poznań - Krzesiny, najnowocześniejsza baza lotnicza w Polsce z 32 myśliwcami F-16 ma drogi z okresu powstania lotniska Krzesiny
tj. z czasów II wojny światowej. WSTYD nie tylko dla GDDKiA.!