Kolekcje Wiosna - Lato 2014 w atrakcyjnych cenach. Jakie emocje wyzwalają w nas atrakcyjne ceny? Co odczuwamy, płacąc za wymarzoną rzecz znanej marki niewielką kwotę? Co maluje się na naszych twarzach, kiedy mamy świadomość mądrych zakupów? Radość, satysfakcja, zadowolenie, zachwyt i zauroczenie – takie emocje obudzą wiosenne kolekcje markowych produktów, które będzie można nabyć w Factory Poznań od 21go marca br. w cenach do 70 procent niższych niż regularne. Centrum outlet do każdego zakupu dodaje klientom bonus w postaci pozytywnych przeżyć.

– W najbliższy piątek, 21go marca br. w Factory Poznań ruszamy z kampanią Wiosna – Lato 2014. Do sklepów trafią wiosenne kolekcje, które będzie można nabyć w cenach niższych od 30 do 70 procent. Wiosna budzi w każdym pozytywne emocje, wszystko wokół rozkwita, zarówno w przyrodzie, jak
i uczuciach. W Factory Poznań pozytywne emocje wyzwolą również wiosenne kolekcje markowych produktów. Smart shopping to nie tylko mądre zakupy i racjonalna kalkulacja, ale zakupy przynoszące satysfakcję i radość – mówi Marta Kocik, koordynator ds. marketingu w Factory Poznań.

Komunikacja akcji Wiosna – Lato 2014 oparta została na pozytywnych przeżyciach. Zewsząd będą na nas spoglądały twarze, wyrażające emocje, takie jak radość, satysfakcja, zadowolenie, zachwyt i zauroczenie. Każda z tych emocji to efekt reakcji na atrakcyjne ceny, które stały się już symbolem centrów Factory Outlet.

- Smart shopping to idea mądrych i świadomych zakupów, które jednocześnie przynoszą radość
i satysfakcję. Ceny poszczególnych produktów w Factory Poznań wywołują uśmiech, zachwyt,
a nawet zauroczenie. Już dziś zapraszamy na zakupy pełne pozytywnych wrażeń – dodaje Marta Kocik.

Moda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!