To będzie naprawdę "odlotowa" edycja - mówią organizatorzy charytatywnego pokazu mody Fashion LEOs Passion vol. 5. Tegoroczna impreza modowa odbędzie się 9 października 2015 r. na poznańskiej Ławicy.

Dobroczynny Pokaz Mody Fashion LEOs Passion na dobre wpisał się w kalendarz towarzyskich wydarzeń Poznania.

Impreza modowa organizowana jest przez grupę młodych ludzi (od 15 do 30 lat) z Leo Club Poznań oraz Leo Club Poznań 1996. Całkowity dochód z Fashion LEO's Passion przeznaczony jest na cele charytatywne.

Fashion LEO's Passion to dotychczas cztery wyjątkowe wydarzenia. Pierwsze odbyło się w progach poznańskiej Szkoły Baletowej. Wówczas zaprezentowano pokazy Blessus, Joanny Bielenicy, Lidii Bąkiewicz, Poli Iłowicz, Unikat.ura oraz Parasol. Drugie - w Concordia Design z kolekcjami Bizuu, Maisu, BOSQE Agaty Mularczyk, Patrizia Pepe, Katarzyny Szymańskiej oraz Hector&Karger z dodatkami od Orska i Scarpabella - prowadził Tomasz Jacyków. Trzecie - również w Concordii z Bizuu, Patrizią Pepe, TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, est by Es, a w finale - BOHOBOCO. Dopełnieniem kreacji były buty Ballin, biżuteria Mallin, zegarki Triwa oraz biżuteria marki Orska.

W 2014 roku na I Trybunie INEA Stadionu w Poznaniu odbyła się czwarta edycja Fashion LEOs Passion. 4 edycję Fashion LEOs Passion, poprowadziła Joanna Horodyńska a na trybunach nie zabrakło m.in. Zuzanny Kołodziejczyk – zwyciężczyni programu Top Model, Anny Piszczałki, Tomasza Jacykowa, Macadamian Girl, a także wydawcy Fashion Book of Poland – Piotr Kiljański i Anna Bańczyk. Tego wieczoru mozna było zobaczyć pokaz Bizuu i Natashy Pavluchenko, MMC i Dawida Tomaszewskiego.

Co ciekawe, podczas wszystkich czterech edycji Fashion LEO's Passion organizatorom nam się zebrać ponad 100 tysięcy złotych.

- Dzięki tym pieniądzom kilkanaścioro dzieci z poznańskich domów dziecka wyjechało na wymarzone obozy oraz potrzebne turnusy rehabilitacyjne, udało nam się również pomóc 16-letniemu Michałowi – chłopcu choremu na białaczkę - informują organizatorzy.

Fashion LEOs Passion vol. 5


9 października 2015 r., godz. 19
Port Lotniczy Poznań Ławica

Pokaz Fashion LEOs Passion na stadionie Lecha [ZDJĘCIA]

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!