Fota miesiąca - marzec 2014. Przed nami kolejna odsłona plebiscytu "Fota miesiąca". Lubisz robić zdjęcia? Potrafisz "złapać chwilę"? Zrobiłaś/zrobiłeś w marcu wyjątkowe zdjęcie? Pochwal się nim! Weź udział w konkursie dla miłośników fotografii... i książek. Do wygrania zestawy książek wydawnictwa Zysk i S-ka.

Fota miesiąca - luty 2014 - Tak było


To już kolejna edycja konkursu dla miłośników fotografii i książek. W poprzedniej edycji, spośród nadesłanych zdjęć, najwięcej głosów uzyskała fotografia "Poranek" autorstwa Rafała Brychcego. Zdjęcie otrzymało 2011 głosów i tym samym zostało "Fotą miesiąca - luty 2014" a jej autor w nagrodę dostał zestaw książek wydawnictwa Zysk i S-ka.

Fota miesiąca - marzec 2014 - Zgłoś się!


W polu "Zgłoś udział w tym plebiscycie" wpisz:
1. "Nazwę" – tytuł zdjęcia lub datę jego wykonania (np. 21-03-2014)
2. "Opis" – co przedstawia zdjęcie (max. 100 znaków ze spacjami)
3. Imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy autora zdjęcia - należy je umieścić pod opisem zdjęcia (w polu "Opis"). Informacje te nie będą widoczne na stronie - są tylko do wiadomości redakcji
4. Dodaj zdjęcie – jedno(!), nie większe niż 4 MB.


ZGŁOŚ ZDJĘCIE DO KONKURSU FOTA MIESIĄCA - MARZEC 2014Fota miesiąca - marzec 2014 - Baw się i zgarnij nagrody


Na fotografie czekamy do 31 marca, do godziny 12:00. Następnie przez tydzień – do 7 kwietnia, do godz. 14:59:59 będzie można glosować na najlepszą "Fotę miesiąca" zrobioną w marcu.

Zwycięzca - autor najlepszego zdjęcia - który otrzyma największą liczbę głosów, wygra zestaw książek wydawnictwa Zysk i S-ka.

Zapraszamy do zabawy!


Zobacz także: Fota Miesiąca - Zdjęcia, które Nasi Internauci przysyłali w lutym
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!